На якому обладнанні проводиться процедура

Всі салони і навчальні центри для перманентного макіяжу високого рівня, які йдуть в ногу з часом, складно уявити без професійних апаратів. Першокласне обладнання дозволяє підвищити якість послуги, також спрощує і саму процедуру, роблячи її атравматичною для шкіри і не відчутною для клієнта.

Я працюю на професійному обладнанні провідної торгової марки My Style (Німеччина), апарат Top Master – машина №1, вона виготовлена за європейськими стандартами медичної техніки.

Лідер в області перманентного макіяжу, в даному апараті пропонує досконалу модульну систему – це використання гігієнічних картриджів, де голка і дюза – єдина капсула. Перевага модульної системи в тому, що така голка залишається стерильною при розтині та встановленні в обладнання, так як не вимагає збірки із складових елементів (голка-дюза). Кажучи простими словами, майстер не торкається голки пальцями (хоч і в рукавичках), так як вона герметично розташована в пластиковому корпусі і виходить з нього тільки після установки і запуску обладнання.

Також модульна система голок на 100% запобігає можливість попадання пігменту в корпус маніпули (робочої ручки), що може призвести до перехресного зараження – ненавмисної передачі інфекції від людини до іншої людини.

Модульна система передбачає абсолютну безпеку як для клієнта, так і для майстра. Адже вже у всьому цивілізованому світі давно заборонили модифікації, які мають «китайські ручки» і будь-яке інше обладнання на «голці-дюзі».

Апарат є високотехнологічним, абсолютно безшумним, повна відсутність вібрації дає можливість працювати з максимальною точністю. Мінімальна травматизація шкіри, сприяє менш хворобливим відчуттям і кращому загоєнню. Має автоматичне розпізнавання шкіри, що виключає утворення рубців, а також сприяє більш точному занурення пігменту на різних частинах обличчя.
Наше обладнання – це найкраще, що можна вибрати для наших клієнтів, це високий рівень точності, безпеки, гігієни і відповідністі європейським нормам і стандартам.