Перманентний макіяж брів

Брови – це краса, це доглянутість, стиль і характер жінки, від того який вигляд мають брови, залежить, як нас сприймають оточуючі. І якщо приділяти їм належну увагу, то і сприйняття вас як жінки буде відповідне. Правильно промальований ескіз брів – запорука професійного перманентного макіяжу, який зробить ваше обличчя більш привабливим і гармонійним, а також скоригує овал обличчя, якщо буде поставлене таке завдання.

Не кожна дівчина може зважитися на процедуру стійкого макіяжу, тому що навколо цієї теми є безліч стереотипів та омани. Адже перманентний макіяж має очевидні плюси і переваги, про які варто знати:

– економія часу (не потрібно возитися з бровами і щодня витрачати на них весь ранок)

– краса 24 години на добу (брови мають однаково красивий вигляд і ввечері, і на вихідних, і навіть вранці, коли ви прокидаєтеся в ліжку з коханим)

– ви думаєте про що завгодно, тільки не про брови.

Єдиний (очевидний) момент: перманентний макіяж брів не врятує вас повністю від корекції і фарбування натуральних волосків на бровах, оскільки волоски мають властивість рости поза формою, а тривале перебування на сонці з часом висвітляє їх. Процедури корекції і фарбування натуральних брів раз в кілька місяців можна проводити у нас у студії.

Хочу відзначити: якщо перманентний макіяж виконаний правильно і з використанням якісних пігментів, і ви правильно дотримувалися всіх рекомендацій майстра в період загоєння, у нього просто немає недоліків.

До початку процедури ви обумовлюєте з майстром усі ваші побажання, мету нанесення стійкого макіяжу і очікуваний результат.

Що ще потрібно знати про перманентний макіяж брів:

– тривалість процедури – 2 години

– проводиться під місцевою анестезією (боляче не буде)

– ми працюємо з високотехнологічним обладнанням, яке забезпечує якість роботи і безпеку для вашого здоров’я

– під час процедури ви відпочиваєте, деякі дівчата під час нанесення перманенту просто засинають.

– період загоєння – 5-7 днів

– після процедури ви отримуєте рекомендації, як доглядати за бровами в період загоєння.

Види технік перманентного макіяжу брів:

1. Волоскова техніка (застосовується, при асиметрії брів, і коли ріст волосся на бровах нерівномірний, майстер промальовує тоненькі волоски в напрямку зростання натуральних брів, ультра тонкі голки спеціальної заточки, дозволяють імітувати волосок, заповнюючи цим місця де волоски відсутні, створюється зоровий ефект густих і шикарних брів).

2. Тіньова техніка (вона ж розтушування), застосовується при густих бровах, бровах з асиметрією, щоб створити, так зване кольорове підсвічування під бровою, яке буде тримати форму і візуально створювати ефект тіней на бровах.

3. Комбінована техніка (застосовується в разі потреби, в індивідуальному порядку).

Примітка: перманентний макіяж це основа під макіяж, і не є заміною яскравого декоративного, вечірнього та парадно-вихідного макіяжу.

Ми гарантуємо відмінний результат нашої роботи і чекаємо вас на процедуру сучасного перманентного макіяжу, щоб приємно здивувати високою якістю роботи і прекрасним сервісом.