Перманентний макіяж губ

На сьогодні перманентний макіяж губ можна впевнено відзначити, як одну з найбільш популярних і бажаних процедур серед жінок. Ця процедура дозволяє:
– усунути асиметрію;
– провести корекцію кольору і форми губ;
– відтворити натуральний контур (актуальне після використання гіалуронової кислоти, яка розмиває чіткість губ);
– надати відтінку губ насиченості і соковитістю, але при цьому мати натуральний вигляд.

Ваші губки будуть гарні в будь-якій ситуації: вранці після сну і ввечері після насиченого дня, в басейні, на відпочинку і в подорожі. Також стійкий макіяж губ це альтернатива для дівчат, у яких проявляється алергія на декоративну косметику, особлива необхідність в перманентному макіяжі при посттравматичних рубцях або після видаленнях так званої «заячої губи».

Використовуючи новітні техніки і сучасне обладнання в нанесенні перманентного макіяжу, можна легко досягти потрібного оптичного ефекту виразності, а нові формули в палітрі пігментів гарантують природність використовуваних відтінків і відсутність змін в кольорі по закінченню часу.

– тривалість процедури – 2 години;
– процедура проводиться під місцевою анестезією, у вигляді гелю, який зупиняє больові відчуття;
– перед процедурою надаються рекомендації по догляду в період загоєння;
– до початку нанесення стійкого макіяжу обов’язковий підбір і промальовування форми: в якому враховуються всі ваші побажання і індивідуальні особливості будови ваших губ;

– загоєння протягом тижня.
Примітка: перманентний макіяж це основа під макіяж, і не є заміною яскравого декоративного, вечірнього та концертного макіяжу.
Ми пишаємося нашим сервісом і працюємо на якість, використовуючи лише ліцензовану продукцію для перманентного макіяжу, що гарантує безпеку для наших клієнтів.