Перманентний макіяж повік

Перманентний макіяж повік – заслуговує не меншої уваги, ніж ПМ губ або брів, адже ефект від процедури – приголомшливий. І якщо ви хочете добитися більш виразного погляду і незрівнянної краси ваших очей, і візуально додати вашим віям густоти, тоді ПМ повік – просто необхідність.

Як проходить процедура?

Під шкіру, на глибину не більше 0,3 мм, вводиться пігмент. Процедура абсолютно безболісна і комфортна, перед початком процедури наноситься місцева анестезія у вигляді знеболюючої мазі або крему. Процедура виконується професійним обладнання, щоб виконувати всі норми і правила введення пігменту, витратні матеріали одноразові, гігієнічні картриджі відкриваються лише у вашій присутності.

Види технік перманентного макіяжу повік:

1. Заповнення простору між повік. Для дівчат, які хочуть добитися візуального ефекту виразності і збільшення очей. Ми вводимо пігмент по самій лінії росту вій. Після процедури вії мають густіший вигляд, а погляд – виразніший. Дана техніка є моїм фаворитом, носиться 2-3 роки, не зобов’язує до нанесення макіяжу на вії, має максимально природний вигляд. Цей спосіб найбільш ефективний при корекції форми очей.


2. Класична стрілка. Підходить для дівчат, які люблять стрілки на повіках, але не дуже люблять їх малювати кожен день. Перед процедурою ми проводимо індивідуальний підбір форми стрілок, в залежності від глибини посадки очей і їх розрізу, обрана форма заповнюється пігментом, має вигляд як підводка. При виборі класичної стрілки я завжди неодноразово роблю акцент на вікові зміни повік через тривалий період часу і мінливості настрою дівчини, тому як класична стрілка виконується більш щільним забарвленням ділянки шкіри і носиться довго, тому можливо варто почати із заповнення простору між повік, а стрілку ви завжди можете намалювати згодом.

Стрілка або розтушовування. За допомогою розтушовування ми створюємо ефект димки на повіках. Як доповнення, використовується з різними відтінками пігменту: блакитний, фіолетовий, синій, сірий, коричневий.

Дана техніка є декоративним стійким макіяжем!

Що вам потрібно знати про перманентний макіяж повік:

– це абсолютно безболісно і безпечно для очей
– загоєння відбувається протягом тижня
– почервоніння повік сходить індивідуально: від півгодини до доби, у більшості клієнтів взагалі не з’являється, завдяки високотехнологічному обладнанню та судинозвужувальній анестезії
– процедура не вимагає попередньої підготовки
– ми даємо рекомендації по догляду за повіками до повного загоєння і здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми гарантуємо, що ви вийдете після процедури зовсім іншою людиною, адже ваш погляд стане більш впевненим, виразним і яскравим.