Про перманентний макіяж

Зекономити час на щоденний макіяж вам допоможе послуга перманентного макіяжу. Щодня з самого ранку протягом року у вас:
• удосконалена форма брів та ідеальна симметрія,
• красиві насичені й об’ємні губки,
• виразні очі з ефектом густих ресниць.

Що може бути зручнішим для кожної дівчини, яка хоче бути красивою завжди: прокидаючись з коханим чоловіком, приділяючи час дітям, а не гаючи його перед дзеркалом нафарбовуючи брови або очі?

Перманентний макіяж – долготривале капіталовкладення, яке на тривалий період позбавить вас від багатьох ранкових процедур, на які раніше уходило до десяти годин на тиждень. Процедура перманентного макіяжу ґрунтується на методиці введення пігментів спеціальними апаратами у верхні шари шкіри. З її допомогою ви зможете змінити, зкоригувати, підкреслити риси обличчя, а також усунути асиметрію, якщо така є.

Процедура безболісна, не залишає рубців, не завдає шкоди для здоров’я.

Не варто боятися зелених і синіх брів, які робили раніше. Нічого не стоїть на місці. Сьогодні перманентний макіяж/татуаж – це зовсім інша техніка виконання і якісні барвники.

Існує два види перманентного макіяжу: природний і декоративний. Завдання природного макіяжу – підкреслити риси обличчя, зберігаючи при цьому максимальну природність образу. Принцип декоративного ж полягає в сміливості рішень з формою і різноманітною яскравістю тонів.

Перманентний макіяж коригує:
• губи (колір, форма, усунення асиметрії, відновлення втраченого натурального контуру, візуальне збільшення об’єму і насиченості);
• брови (корекція форми і кольору, усунення асиметрії, відновлення втраченого натурального контуру, візуальне збільшення об’єму і насиченості)
• повіки (виразність погляду, контурна стрілка, тіньова стрілка, декоративна стрілка в різних колірних відтінках);
• а також перманентний макіяж виконує функцію ліфтингу, коригує вікові зміни.

В Україні перманентний макіяж проводиться за чіткими правилами із застосуванням тільки одноразових матеріалів, при цьому використовуються ліцензовані пігменти та сертифіковані високоточні апарати. Загоєння відбувається від 3 до 7 днів після процедури. Для закріплення результату по закінченні місяця проводиться корекція, після якої готовий результат перманенту буде радувати вас не менше року. Якісно зроблений перманентний макіяж зберігається від двох до п’яти років, в залежності від вашого віку, типу шкіри, а також обраного кольору.

Не рекомендується перманентний макіяж, якщо у вас:
– шкірні захворювання (герпес – період загострення), псоріаз, екзема, висипання в області процедури, келоїдні рубці, гіпертрофічні рубці);
– цукровий діабет (інсулінозалежна стадія);
– епілепсія;
– злоякісні утворення;
– вагітність в 1 триместрі;
– період лактації;
– 1-2 день менструації (небажано);
– астма, гепатит, ВІЛ, хвороби крові;
– період прийому антибіотиків або після операційний період.

Якщо протипоказання відсутні, тоді можна сміливо записуватися на процедуру. Головне – звернутися до хорошого фахівця, який професійно підбере колір і форму макіяжу, збереже індивідуальність і природність Вашої зовнішності, а також проконсультує вас з усіх питань.

Приходьте до нас, – ми готові виправдати Вашу довіру, надавши натомість якість процедури. Наша мета – бездоганність краси Вашого обличчя в будь – якій ситуації!