Яку техніку краще обрати: волоскову чи тіньову?

Часто дівчата задають питання: «яку техніку мені краще вибрати, волоскову або тіньову?»

На сьогодні в перманентному макіяжі брів використовують 3 техніки:
• волоскова техніка – імітація росту волосків;
• тіньова техніка – вона ж розтушовавуння, шотіровання або піксельне напилення, всі ці маркетингові назви мають на увазі один і той же результат тіньового ефекту;
• і комбінована техніка, яка поєднує в собі елементи двох перших.

Кваліфікований і досвідчений фахівець насамперед поцікавиться, яке завдання клієнт для себе хоче вирішити за допомогою перманентного макіяжу?

На вибір техніки впливає як побажання клієнта, так і початковий стан брів. Наприклад, якщо свої натуральні брови досить густі, їм можна надати форму і поглибити колір в певних місцях за допомогою тіньової техніки. А ось для брів з локальною відсутністю натуральних волосків імітація за допомогою волоскової техніки буде ідеальним варіантом створення густоти і обсягу брів з «прогалинами».

Якщо брови відсутні зовсім або ростуть рідко, техніки можна комбінувати, і для кращого результату робити це потрібно в дві процедури. На першій процедурі створюємо форму і розтяжку відтінку по брові, а на корекції (через 1-1,5 місяці) укладаємо волоски.

Приклад комбінованої техніки ви можете подивитися на відео, яке прикріплено до цього запису.

Крім вище перерахованих критеріїв, на вибір техніки впливає тип і стан шкіри в зоні брів. Для більш жирної з явно вираженими порами краще підібрати тіньову або комбіновану техніку, волоски ж ідеально виглядають на більш сухій шкірі з помірним виділенням шкірного сала.

На завершення вибору техніки нанесення ПМ брів, важливо визначити і врахувати тип дівчини, як вона сама себе бачить: більш яскраво, виразно, з залученням уваги до своєї персони або ж максимально м’яко, натурально і спокійно.

Волоскова техніка має більш повітряний і природний вигляд. Якісно ж виконане розтушовування також має гармонійний ввигляд і не вибивається з натурального образу обличчя клієнта, але при цьому спрямоване на візуальне сприйняття наявності олівця в зоні брів, пігмент в шкірі виглядає акварельно, без щільного заповнення і ніяких чітких ліній.

Відповідь: вибір техніки визначається на консультації або на процедурі, шляхом спілкування і взаємного розуміння між майстром і клієнтом.